• Suurkuvatulostimet
    Valokuvantarkkaa rullatulostusta
  • Suurkuvatulostimet
    myös suurille leveyksille
  • Suurkuvamateriaalit
    Kaikille tulostusmenetelmille
  • Sitomomateriaalit
    Kirjatuotannon perustuotteet
  • Offset materiaalit
    Fujifilm levyt, filmit, kemikaalit jne..
  • Laitteet
    Fujifilm digitaalinen arkkipainokone
  • Laitteet
    MGI digitaalinen arkkipainokone
  • Painokoneet
    KOMORI

Materiaalimyynti

Materiaalitilaukset 09 7590 7200
tilaus@kta.fi

Tilauksissa teitä pavelevat:

Sanna.Koljonen@kta.fi

Kaisa.Mustonen@kta.fi

Anu.Alho@kta.fi

 

Antti Veko

Myyntipäällikkö

Painon materiaalit

puh. 09 759 071
gsm 050 465 3127
Antti.Veko@kta.fi

 

Timo Joutsen

Tuotepäällikkö
painolevyt
painosalin kostutusvedet ja pesuaineet
painovärit
kumikankaat
suurkuvamateriaalit

puh. 09 7590 7220
gsm 0400 218 194
Timo.Joutsen@kta.fi

 

Väinö Kupari

Pohjois-Suomen alue

Painon materiaalit

puh. 09 759 071
gsm 0400 402 086
Vaino.Kupari@kta.fi

 

Reinhard Lindqvist

Osastopäällikkö, 
sitomomateriaalit
painovärit
kumikankaat
suurkuvamateriaalit

puh. 09 7590 7261
gsm 0400 426 245
Reinhard.Lindqvist@kta.fi