• Suurkuvatulostimet
    Valokuvantarkkaa rullatulostusta
  • Suurkuvatulostimet
    myös suurille leveyksille
  • Suurkuvamateriaalit
    Kaikille tulostusmenetelmille
  • Sitomomateriaalit
    Kirjatuotannon perustuotteet
  • Offset materiaalit
    Fujifilm levyt, filmit, kemikaalit jne..
  • Laitteet
    Fujifilm digitaalinen arkkipainokone
  • Laitteet
    MGI digitaalinen arkkipainokone
  • Painokoneet
    KOMORI

Laitemyynti

CTP-tulostimet, ohjelmat, vedostus ja värinhallinta









Yhteydenottotapa


 

 

Tarmo Kuusela

MGI digipainokoneet
Esko Kongsberg leikkurit ja ohjelmistot
Fuji Acuity suurkuvatulostimet
Epson suurkuvatulostimet

puh. 09 759 071
gsm 050 354 16 32
Tarmo.Kuusela@kta.fi

 

Jarmo Rissanen

Fuji Acuity suurkuvatulostimet
Fujifilm JetPress digipainokoneet
Esko Kongsberg leikkurit ja Esko ohjelmistot
Epson suurkuvatulostimet
MGI digipainokoneet
Fuji XMF työnkulkuratkaisut

puh. 09 759 071
gsm 045 857 4660
Jarmo.Rissanen@kta.fi

 

Kerstin Tirronen

MGI digipainokoneet
Esko Kongsberg leikkurit ja ohjelmat
Fuji Acuity suurkuvatulostimet
Epson suurkuvatulostimet

puh. 09 759 071
gsm 040 586 9404
Kerstin.Tirronen@kta.fi

 

Marko Liukkonen

Myynnin tuki

XMF työnkulkuohjelmistot
Eskon ohjelmistot
Kongsberg leikkurit
Suurkuvatulostimet
Caldera ja ColorGate RIPit
Värin- & laadunhallinta

gsm 050 358 7811
marko.liukkonen@kta.fi

 

Antti Veko

Fuji CTP ratkaisut
Krause ja Nela CTP laitteet
Fuji Acuity suurkuvatulostimet
MGI digipainokoneet
Fuji XMF työnkulkuratkaisut
Epson suurkuvatulostimet

puh. 09 759 071
gsm 050 465 3127
Antti.Veko@kta.fi

 

Timo Joutsen

Fuji CTP ratkaisut
Epson suurkuvatulostimet
Xerox laitteet

puh. 09 7590 7220
gsm 0400 218 194
Timo.Joutsen@kta.fi

 

Reinhard Lindqvist

X-Rite mittalaitteeet ja ohjelmat
Epson suurkuvatulostimet
Eskon pakkausohjelmistot

puh. 09 7590 7261
gsm 0400 426 245
Reinhard.Lindqvist@kta.fi